Seurakoordinaattorin haku

 In NJS, Rekrytointi

Nurmijärven Jalkapalloseura on alueensa suurin liikuttaja. NJS tarjoaa jalkapallon harrastusmahdollisuuksia aina päiväkoti-ikäisestä pitkälle aikuisikään ja soveltuvasta jalkapallotoiminnasta aina kilpailulliselle tasolle saakka.

Haemme nyt toimintaamme osa-aikaista Seurakoordinaattoria vastaamaan seuran monista arkitoiminnoista.

Vastuullasi on mm.

  • Toimistorutiinit
  • Ilmoittautumiset
  • Seuran nappulatoiminnan avustaminen
  • Seurainformaatio ja tiedottaminen

Toimit tiiviissä yhteistyössä seuran toiminnanjohtajan sekä muun henkilöstön kanssa. Lajituntemus jalkapallosta sekä ymmärrys seura- ja yhdistystoiminnasta ovat vahvuuksia.

Viikkotyöaikasi on sovittavissa oman tilanteesi mukaisesti, ja tehtävän voi yhdistää joustavasti esimerkiksi opintoihin. Haemme ensisijaisesti n. 15-20 viikkotyötunnin kokonaisuutta. Työsuhde on määräaikainen äitiysloman / hoitovapaan sijaisuus, kuitenkin vähintään heinäkuun 2020 loppuun saakka.

Hakuaika 15.11.2019 saakka. Haastattelemme jo hakuaikana ja paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Tiedustelut tehtävästä / Hakemukset voi osoittaa Toiminnanjohtaja Ilkka Junttilalle, 040 592 6002ilkka.junttila@njs.fi

Recommended Posts