Toimihenkilöt

Johtokunnan alaisuudessa toimivat seuraavat toimihenkilöt:
(Tarkemmat kuvaukset toimenkuvista löytyvät täältä)


Toiminnanjohtaja
Junttila Ilkka
040-592 6002
ilkka.junttila@njs.fi



Valmennuspäällikkö
Saarnio Tuomo
041-443 0120
tuomo.saarnio@njs.fi



Kehityspäällikkö
Savukoski Teemu
045-884 9280
teemu.savukoski@njs.fi



Junioripäällikkö
Jortikka Asko
040-705 4707
asko.jortikka@njs.fi



Seura- ja harrastekoordinaattori
Laukala Sirpa
045-631 9375
sirpa.laukala@njs.fi



Maalivahtivalmennus
Knuuttila Otso
050-371 9081
otsoknuuttila@gmail.com



Maalivahtivalmennus
Pyhältö Petri

petri.pyhalto@njs.fi



Talousyhdyshenkilö
Järvenpää Hannu
050-468 0239
talous@njs.fi



Kirjanpitäjä
Flinkman Liisa
092-767 7979
liisa.flinkman@toimistolaskenta.fi



Webmaster
Santala Eero
044-528 0438
webmaster@njs.fi



Palokärkiopas
Kärkikamu